Güncel

92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi sınav sonuçları açıklandı

Sınava katılan adayların merakla beklediği sonuçlarla ilgili resmi açıklama geldi. Özel güvenlik 92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi sınav sonuçları açıklandı.  Haberimizin devamında… Özel güvenlik 92. Temel Eğitim ve..

92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi sınav sonuçları açıklandı

Sınava katılan adayların merakla beklediği sonuçlarla ilgili resmi açıklama geldi. Özel güvenlik 92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi sınav sonuçları açıklandı.  Haberimizin devamında…

Özel güvenlik 92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi sınavı 13 Haziran 2021 Pazar günü gerçekleştirilen sınavda 92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi bilgileri test edilmiş ve bu sınavların soruları ve cevapları ise 16 Haziran’da “egm.gov.tr” adresi duyurulmuştu.

Sonuçlar açıklandı

Birçok adayın merak ettiği sınavın sonuçları açıklandı. Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı 13 Haziranda gerçekleştirilen 92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi Sınav sonuçlarını açıkladığını resmi web sitesinden duyurdu. Sınav sonuçlarına ulaşmak için “egm.gov.tr/ozelguvenlik/” tıklayarak adresinden öğrenebilirsiniz..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL