Güncel

ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi sonuçları açıklandı mı?

özel güvenlik 92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi sınavı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilmişti. Sınava katılan adaylar sonuçlarla ilgili gelecek resmi açıklamaları bekliyor. Özel güvenlik 92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme..

ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi sonuçları açıklandı mı?

özel güvenlik 92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi sınavı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilmişti. Sınava katılan adaylar sonuçlarla ilgili gelecek resmi açıklamaları bekliyor. Özel güvenlik 92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman ve nerede açıklanacak? Haberimizin devamında…

Özel güvenlik görevlisi olmak isteyen adaylar ÖGG sınavları belirli aralıklarla gerçekleştirilmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yani 13 Haziran’da yapılan sınavda 92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi bilgileri test edilmiş ve bu sınavların soruları ve cevapları ise 16 Haziran’da “egm.gov.tr” adresi duyurulmuştu. Peki, sonuçlar hangi ne zaman ve nerede açıklanacak?

92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi sonuçları açıklandı mı ve ne zaman açıklanacak?

Birçok adayın merak ettiği sınavın sonuçları henüz erişime açılmadı. Adaylar sonuçları “egm.gov.tr/ozelguvenlik/” adresindeki duyurular kısmından takip edebilecekler.

Sınavın 13 Haziran’da yapıldığı göz önüne alınırsa sonuçların bu günlerde açıklanması bekleniyor…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL