Güncel

Ortaokul öğrencilerine ‘Özel Güvenlik Farkındalık’ semineri verildi

Güvenlik-İş Sendikası Balıkesir İl Temsilciliği tarafından Balıkesir Edremit Şehit Kadir Altinöz Ortaokulu öğrencilerine ‘Özel Güvenlik Farkındalık’ semineri verildi. Özel Güvenlik Her Yerde sloganı vurgulandı… Balıkesir İl Temsilcisi Emrah KÜRKÇÜOĞLU tarafından..

Ortaokul öğrencilerine ‘Özel Güvenlik Farkındalık’ semineri verildi

Güvenlik-İş Sendikası Balıkesir İl Temsilciliği tarafından Balıkesir Edremit Şehit Kadir Altinöz Ortaokulu öğrencilerine ‘Özel Güvenlik Farkındalık’ semineri verildi. Özel Güvenlik Her Yerde sloganı vurgulandı…

Balıkesir İl Temsilcisi Emrah KÜRKÇÜOĞLU tarafından Şehit Kadir Altinöz Ortaokulu 7/A sınıfı öğrencilerine ‘özel güvenlik görevlilerinin İş hayatı, görev, yetki ve sorumlulukları ile ilgili konular anlatılırken beşikten mezara yaşamımızın her alanında yanımızda olan özel güvenliklerin toplumda ki değer ve önemleri hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

 

Sendika, son zamanlarda özel güvenlik görevlilerine yönelik artan şiddet olaylarına olarak kayıtsız kalmayacaklarını belirterek, ‘Özel Güvenlik Farkındalık’ seminerlerini 81 ilde gerçekleştirmeye devam edileceğini ve özel güvenlik görevlilerinin önem ve değerlerini anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

Sendikanın resmi web yayınlanan haberin tamamı şu şekilde;

Sendikamız, özel güvenlik görevlilerinin toplumda ki farkındalığının hissedilmesi adına gerçekleştirdiğimiz eğitim seminerlerine hız kesmeden devam ediyor…

 

Güvenlik-İş Sendikası Balıkesir İl Temsilciliği öncülüğünde 2022 yılında 2. si gerçekleştirilen, ‘Özel Güvenlik Farkındalığı’ konulu eğitim semineri Balıkesir Edremit Şehit Kadir Altinöz Ortaokulu öğrencilerine gerçekleştirildi.

 

Balıkesir İl Temsilcimiz Emrah KÜRKÇÜOĞLU tarafından Şehit Kadir Altinöz Ortaokulu 7/A sınıfı öğrencilerine ‘özel güvenlik görevlilerinin İş hayatı, görev, yetki ve sorumlulukları ile ilgili konular anlatılırken beşikten mezara yaşamımızın her alanında yanımızda olan özel güvenliklerin toplumda ki değer ve önemleri hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

 

Özellikle son günlerde özel güvenlik görevlilerine yönelik artan şiddet olaylarına Sendika olarak kayıtsız kalmayarak ‘Özel Güvenlik Farkındalık’ seminerlerini 81 ilde gerçekleştirmeye devam ederek meslektaşlarımızın önem ve değerlerini anlatmaya devam edeceğiz…

 

Eğitim seminerinde; başta Balıkesir İl Temsilcimiz Emrah Kürkçüoğlu olmak üzere Edremit Şehit Kadir Altinöz Ortaokulu Değerli Müdürümüze, Müdür Yardımcılarına, 7/A Sınıfı Öğretmenimiz Şerif ACAR’a, 7/A sınıfı değerli öğrencilerimize ve bizleri bu eğitim seminerinde yalnız bırakmayan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Gamze AKYAN’a teşekkür ediyoruz.

 

Özel Güvenlik Her Yerde…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL