Güncel

Otobüs terminalinde görevli özel güvenlik personellerinden üstün başarı

Sakarya otobüs terminalinde görev yapan özel güvenlik personellerinden üstün başarı. Sakarya otobüs terminalinde görev yapan özel güvenlik görevlileri aranması olanların yakalanması ve silah vb. bir çok suç aletlerini yakalayarak genel..

Otobüs terminalinde görevli özel güvenlik personellerinden üstün başarı

Sakarya otobüs terminalinde görev yapan özel güvenlik personellerinden üstün başarı.

Sakarya otobüs terminalinde görev yapan özel güvenlik görevlileri aranması olanların yakalanması ve silah vb. bir çok suç aletlerini yakalayarak genel kolluk görevlilerine teslim ettiler. Yıl içerisinde üstün gayret ve çalışmalarıyla büyük övgü ve takdir toplayan özel güvenlik görevlilerini Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı makamına kabul ederek teşekkür plaketi takdim etti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem YÜCE ayrıca 29-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası münasebeti sebebiyle özel güvenlik personellerinin gün ve haftalarını tebrik etti.

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası Baş Temsilcisi özel güvenlik görevlisi Muhammed ASLAN haber sitemize yaptığı açıklamada, ”Özel güvenlik görevlileri olarak 7-24 devletimizin emrinde, milletimizin hizmetindeyiz. Görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem YÜCE’ye bizi makamında onurlandırdığı ve özel güvenlik haftamızı kutladıkları için ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL