Güncel

Özel güvenlik bölümü öğrencilerine atış eğitimi!

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Özel Güvenlik Bölümü öğrencilerine Öğretim Görevlisi Zeki Sunar koordinatörlüğünde GAÜN Oğuzeli Meslek Yüksekokulu ve Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü işbirliği ile..

Özel güvenlik bölümü öğrencilerine atış eğitimi!

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Özel Güvenlik Bölümü öğrencilerine Öğretim Görevlisi Zeki Sunar koordinatörlüğünde GAÜN Oğuzeli Meslek Yüksekokulu ve Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen atış eğitimi 25 öğrencinin katılımıyla gerçekleşti.

GAÜN Oğuzeli Yüksekokul Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Memet Şahin, Yüksekokul olarak öğrencilerin mesleki uygulamaları yerinde deneyimlemelerine verdiği önemi belirtti. Müdürü Prof. Dr. Memet Şahin, saha çalışmalarının öğrencilerin mesleki yeterliliklerinin geliştirilmesi için gerekliliğini ve her yıl düzenli olarak yapılan uygulamalı eğitimde, kurumlar arası işbirliğinin gençlerin eğitimine olan katkısına dikkat çekerek, Oğuzeli MYO’nun her programda olduğu gibi özel güvenlik programında da etkinlik ve verimliliği artıcı uygulamalara devam edeceğini ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL