Güncel

Özel güvenlik görevlileri arasında çıkan kavga ölüm ile sonuçlandı

İstanbul Ümraniye’de Finans Merkezi’nde özel güvenlik görevlisi olarak çalışan iki mesai arkadaşı arasında çıkan tartışma kavga dönüştü. Çıkan kavgada bir özel güvenlik görevlisi hayatını kaybetti. Hamdullah Özmen ve Hakan Karaytu,..

Özel güvenlik görevlileri arasında çıkan kavga ölüm ile sonuçlandı

İstanbul Ümraniye’de Finans Merkezi’nde özel güvenlik görevlisi olarak çalışan iki mesai arkadaşı arasında çıkan tartışma kavga dönüştü. Çıkan kavgada bir özel güvenlik görevlisi hayatını kaybetti.

Hamdullah Özmen ve Hakan Karaytu, İstanbul Ümraniye Finans Merkezi’nde özel güvenlik görevlisi olarak çalışıyordu. Aralarında zaman zaman tartışmalar yaşanıyordu. Geçen cumartesi günü sabaha karşı ikili arasında yine tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüştü ve Özmen, Karaytu’yu peş peşe bıçakladı. 15 yerinden bıçaklanan Karaytu kanlar içerisinde yere yığıldı. Kavgayı ayırmaya çalışan bir özel güvenlikçi de kolundan yaralandı.

İhbar üzerine polis ve sağlık ekipleri kısa sürede olay yerine gitti. Hakan Karaytu’nun hayatını kaybettiği belirlenirken, yaralı özel güvenlik görevlisi de ambulansla hastaneye götürüldü. Polise teslim olan Hamdullah Özmen ifadesinde, “Bana sıklıkla aşağılayıcı sözler söylüyordu. Olay günü de benim görevli olduğum kapıdan 2 işçi kartlarını okutarak giriyordu. Bu sırada Hakan Karaytu yanıma gelerek beni aşağılayan sözler söyleyip küfretti. Ben de öfkeye kapılarak bıçakladım” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL