Güncel

Özel güvenlik görevlilerinden down sendromlu Taner’e doğum günü sürprizi

VAN Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesi’nde çalışan özel güvenlik personeli, down sendromlu Taner Uğurlu’ya, sürpriz yaparak doğum gününü kutladı. Van Erciş Salihiye Mahallesi’ndeki özel bir rehabilitasyon merkezinde eğitim gören Taner..

Özel güvenlik görevlilerinden down sendromlu Taner’e doğum günü sürprizi

VAN Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesi’nde çalışan özel güvenlik personeli, down sendromlu Taner Uğurlu’ya, sürpriz yaparak doğum gününü kutladı.

Van Erciş Salihiye Mahallesi’ndeki özel bir rehabilitasyon merkezinde eğitim gören Taner Uğurlu için özel güvenlik görevlileri etkinlik düzenledi. Uğurlu’ya sürpriz doğum günü yapan özel güvenlik görevlileri, pasta kesip hediye verdi.

Erciş Şehit Rıdvan Çevik Devlet Hastanesi’nde görevli özel güvenlik amiri İdris Çiftçi, “Down sendromuna dikkat çekmek istedik. Her zaman hatırlamak için de Taner’in doğum gününü kutladık. İlk kez doğum günü kutladığını söyleyince çok duygulandık. Kendisine çeşitli hediyeler alıp, bir de pasta yaptırdık. Güvenlikçi arkadaşlarımla mum yakıp, hediyelerini takdim ederek, doğum gününü kutladık. Bundan sonra da sık sık bu çalışmalarımızı yoğunlaştırıp, bütün engelli kardeşlerimize yardımcı olmak istiyoruz” dedi. Uğurlu ise doğum gününü kutlayan güvenlik personeline teşekkür edip hediyeleri çok beğendiğini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL