Özel Güvenlik Eğitim

Özel güvenlik görevlilerine eğitim

İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğünce spor müsabakalarında görev alacak toplam 277 özel güvenlik görevlisine eğitim semineri verildi. Belediye Kültür ve Fuar Merkezi salonunda düzenlenen seminerde Özel Güvenlik-Genel Kolluk..

Özel güvenlik görevlilerine eğitim

İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğünce spor müsabakalarında görev alacak toplam 277 özel güvenlik görevlisine eğitim semineri verildi.

Belediye Kültür ve Fuar Merkezi salonunda düzenlenen seminerde Özel Güvenlik-Genel Kolluk ilişkileri ve Özel Güvenlik Yetkileri, KAAN Uygulaması, Spor Güvenliği ve Mevzuatı, Kitle psikolojisi, Grup dinamiği ve Öfke kontrolü gibi konularda uygulamalar yapıldı.

Toplumsal olaylarda Teknik, Taktik ve Düzenler, Güvenlik sistem ve Cihazları ile Üst Araması konularında Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Gökalp Şener detaylı bilgiler verdi.

KAAN Uygulamasının yürütülmesindeki katkılarından dolayı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Güvenlik Amiri Adnan Altınçelep, Ziraat Bankası Güvenlik Görevlisi İlhan Samsunlu ve PTT Başmüdürlüğünde görevli Özel Güvenlik görevlisi Zafer Tekoğlu’na teşekkür belgesi takdim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL