Güncel

Özel güvenlik görevlisi 160 bin liralık para dolu çantayı sahibine teslim etti

Antalya Büyükşehir Belediyesinde çalışan Özel güvenlik görevlisi 160 bin liralık para dolu çantayı sahibine teslim etti. Antalya Büyükşehir Belediyesi Havaalanı Tramvay durağında görevli özel güvenlik görevlisi Bahar YEŞİLTAŞ, 160 bin..

Özel güvenlik görevlisi 160 bin liralık para dolu çantayı sahibine teslim etti

Antalya Büyükşehir Belediyesinde çalışan Özel güvenlik görevlisi 160 bin liralık para dolu çantayı sahibine teslim etti.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Havaalanı Tramvay durağında görevli özel güvenlik görevlisi Bahar YEŞİLTAŞ, 160 bin lira para ve değerli eşyaların olduğu çantayı sahibine teslim etti. 

Örnek bir davranış sergileyen özel güvenlik görevlisi Bahar YEŞİLTAŞ’a  üyesi olduğu Güvenlik-İş Sendikası tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. özel güvenlik görevlisinin bu örnek hareketi mesai arkadaşları tarafından da takdirle karşılandı.

 

Güvenlik-İş Sendikasının resmi web sitesinde yayınlanan haber tamamı şu şekilde;

Antalya Büyükşehir Belediyesinde çalışan üyemiz özel güvenlik görevlisi para ve değerli eşyaların olduğu çantayı sahibine teslim etti.

Geçtiğimiz günlerde Antalya Büyükşehir Belediyesi Havaalanı Tramvay durağında görevli özel güvenlik görevlisi üyemiz Bahar YEŞİLTAŞ, 160 bin lira para ve değerli eşyaların olduğu çantayı bulup sahibine etti. Değerli üyemiz Bahar YEŞİLTAŞ’a Sendikamız tarafından teşekkür belgesi verildi.

 

Sendikamızdan, Teşekkür Belgesi…

Bu örnek davranışından dolayı üyemiz Bahar YEŞİLTAŞ’a teşekkür belgesini Sendikamız adına Antalya Bölge Başkanımız Recep MUTAF verdi. YEŞİLTAŞ’a Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Filiz ve Ulaşım A.Ş Güvenlik Müdürü Hayrettin Akpınar özel güvenlik görevlisi üyemizi tebrik ederek çalışma hayatında başarılar dilediler.

Antalya Bölge Başkanımız MUTAF, üyemiz YEŞİLTAŞI’ın kendisine ait olmayan bir paraya dokunmayıp teslim etmesinin gurur verici olduğunu belirterek özel güvenlik görevlileri her zaman bu gibi konularda mesleğine ve emekçiye yakışanı yaptığını söyledi.

 

“Onurlu bir özel güvenlik emekçisine yakışanı yaptım”

Üyemiz Bahar YEŞİLTAŞ’ da konuyla ilgili, “Ben herkesin yapacağı şeyi insanlık görevimi yaptım. O an para dolu çantayı görünce ilk aklıma gelen sahibini nasıl bulabilirim oldu? Şükür sahibini bulup üzerimde ki emanet parayı teslim ettim, mutluyum. Zaten o paraya dokunamazdım çünkü haram para mutlaka bir yerden çıkar. Ben Onurlu bir özel güvenlik emekçisine yakışanı yaptım. Hem Güvenlik-İş Sendikama hem işyerim Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne plaket ve tebrikleri için teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Güvenlik-İş Sendikası olarak kıymetli üyemiz Bahar YEŞİLTAŞ’ı tebrik ediyor ve çalışma hayatında başarılar diliyoruz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL