Güncel

Özel güvenlik görevlisi baba, SMA hastası olan oğlu için yardım bekliyor…

Özel güvenlik görevlisi baba, SMA hastası olan oğlu için yardım bekliyor… Ülkemizde özellikle küçük yaşta çocuklarda sıkça görülen ve tedavi masraflarının ciddi maliyetinin olduğu SMA hastalığına yakalanan çocuklar için sosyal..

Özel güvenlik görevlisi baba, SMA hastası olan oğlu için yardım bekliyor…

Özel güvenlik görevlisi baba, SMA hastası olan oğlu için yardım bekliyor…

Ülkemizde özellikle küçük yaşta çocuklarda sıkça görülen ve tedavi masraflarının ciddi maliyetinin olduğu SMA hastalığına yakalanan çocuklar için sosyal medya hesaplarından destek çağrıları geliyor.

Bunlardan biri de Çankırı Karatekin Üniversitesinde görev yapan özel güvenlik görevlisi Mehmet Polat KADER’in SMA hastası olan oğlu Ömer Alp KADER için Valilik izni ile kampanya başlatarak yardım talep ediliyor.

Tedavi için gerekli ücretin toplanması için Ömer bebeğin ailesi tarafından başlatılan bağış kampanyasında desteklerinize ihtiyaçları var. Ömer bebeğin yaşama tutunması, nefes alması, yaşıtları gibi koşabilmesi, yiyebilmesi, gülebilmesi için zamanı kalmadı.

SMA Hastası Ömer Alp’in tedavisi için başlatılan yardım kampanyasına destek veren herkese teşekkür eden özel güvenlik görevlisi baba Polat Kader, “Ben özel güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum, eşim ise ev hanımı. Tedavi için gereken bütçeyi kendi imkânlarımızla karşılamamız mümkün değil. Bu yüzden valilikten izin alarak bir kampanya başlattık. Kampanyaya destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Allah herkesten razı olsun” dedi.

Yardım etmek isteyen vatandaşlar aşağıda yazan IBAN numarasına para gönderebilirler.

HALKBANK TL IBAN:
TR60 0001 2009 6460 0001 0811 30
Alıcı: Emine Kader
Açıklama: Ömer Alp Yaşasın..

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL