Güncel

Özel güvenlik görevlisi kadın, platonik aşığı tarafından kaçırıldı

Adana’da Bir ilkokulda özel güvenlik olarak görev yapan 24 yaşındaki Hilal İ., öğrencilerin gözü önünde platonik aşığı E.A. tarafından silah zoruyla kaçırıldı. Adana’nın Yüreğir ilçesine bağlı Yavuzlar Mahallesi’nde, Hilal İ…

Özel güvenlik görevlisi kadın, platonik aşığı tarafından kaçırıldı

Adana’da Bir ilkokulda özel güvenlik olarak görev yapan 24 yaşındaki Hilal İ., öğrencilerin gözü önünde platonik aşığı E.A. tarafından silah zoruyla kaçırıldı.

Adana’nın Yüreğir ilçesine bağlı Yavuzlar Mahallesi’nde, Hilal İ. (24) isimli özel güvenlik görevlisi çalıştığı Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokuluna gelerek mesaisine başladı.

Okulun önüne bir süre sonra siyah renkli bir otomobil geldi. İçinden inen ve Hilal İ.’ye platonik aşık olduğu öne sürülen E.A., okula girerek genç kızı kaçırmak istedi.

AYAĞI TAKILDI, YERE DÜŞTÜ
Hilal İ. şahıstan kurtulmak için okulun bahçesinde koşmaya başladı. Ayağı takılınca yere düşen Hilal İ. , E.A. tarafından silah zoruyla götürüldü.

HAVAYA 2 EL ATEŞ ETTİ
Şahıs okulun bahçesinde iki el de havaya ateş ederek Hilal İ.’yi otomobile bindirdi. Platonik aşık, kendilerini bekleyen arkadaşıyla birlikte güvenlik görevlisi Hilal İ.’yi kaçırdı.

ÇOCUKLAR OLAYA ŞAHİT OLDU
Top oynamak için okul bahçesinde olan öğrenciler de yaşanan olaylara şahit oldu. Çevredeki vatandaşlar, durumu polise bildirdi. Polis olayla ilgili çalışma başlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL