Güncel

Özel güvenlik Hülya Onaylı’nın ölümünden 21 gün sonra tuvaletler devreye girdi

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmekte olan Konak Tramvayında güvenlik görevlisi olarak çalışan Hülya Onaylı’nın 20 Eylül’de tuvalet ihtiyacını gidermek için yolun karşısına geçmek isterken bir aracın çarpması sonucu ölümünün ardından..

Özel güvenlik Hülya Onaylı’nın ölümünden 21 gün sonra tuvaletler devreye girdi

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmekte olan Konak Tramvayında güvenlik görevlisi olarak çalışan Hülya Onaylı’nın 20 Eylül’de tuvalet ihtiyacını gidermek için yolun karşısına geçmek isterken bir aracın çarpması sonucu ölümünün ardından tam 21 gün sonra tramvaylara tuvalet konuldu.

İstasyonlarda çalışan özel güvenlik görevlileri ısrarlı haberler için ÖZEL GÜVENLİK TV’ye teşekkür etti.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmekte olan Konak Tramvayında özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Hülya Onaylı’nın 20 Eylül’de tuvalet ihtiyacını gidermek için yolun karşısına geçmek isterken bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetmesinin ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi harekete geçti.

Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz hafta içlerinde Onaylı’nın görev yaptığı Köprü Durağının da bulunduğu 10 istasyona seyyar tuvalet yerleştirse de tuvaletleri faaliyete geçirmedi. Durum böyle olunca özel güvenlik görevlileri kapısı kilitli olan tuvaletleri kullanamadı. Israrlı haberlerimiz neticesinde konulan tuvaletler kullanıma açıldı.

 

TUVALETİ UNUTTULAR

İzmir Büyükşehir Belediyesi 450 milyon liralık yatırımla 2017’de Karşıyaka ve Konak Tramvaylarını devreye soktu. İstasyonlarda tuvalet olmaması büyük sıkıntıya neden oldu. İstasyonlarda yaşanan sıkıntı zaman zaman gündeme gelse de değişen bir şey olmadı.

 

TUVALET İHTİYACINI GİDERMEK İSTERKEN ÖLDÜ

20 Eylül akşamı evli 2 çocuk annesi Hülya Onaylı, özel güvenlik görevlisi olarak çalıştığı Konak Tramvayı Köprü Durağında tuvalet ihtiyacını gidermek için karşıdan karşıya geçmek isterken bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL