Güncel

Özel güvenlik işçilerine vasıfsız diyen sözcü gazetesine tepki!

Özel Güvenlik Görevlilerini vasıfsız işçi olarak nitelendiren Sözcü Gazetesi Yazarı Ali Ekber Ertürk’e özel güvenlik görevlileri sosyal medya üzerinden tepki gösterdi. ”Kamuda taşeron olarak çalışırken kadroya geçen vasıfsız işçiler…” sözlerini..

Özel güvenlik işçilerine vasıfsız diyen sözcü gazetesine tepki!

Özel Güvenlik Görevlilerini vasıfsız işçi olarak nitelendiren Sözcü Gazetesi Yazarı Ali Ekber Ertürk’e özel güvenlik görevlileri sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

”Kamuda taşeron olarak çalışırken kadroya geçen vasıfsız işçiler…” sözlerini sarf eden Sözcü gazetesi yazarı Ali Ekber ERTÜRK  Sosyal medyada bir anda tepkilerin odağı haline geldi. sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulunan özel güvenlik görevlileri, 7/24 365 gün görev yapan özel güvenlik görevlileri vatanın milletin huzuru için gerektiğinde canını vermekten kaçmaz dediler. Sözcü gazetesini özel güvenlik mesleğini iyi araştırmaya davet ettiler.

Öte Yandan Konu ile açıklamaya Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı; Sözcü Gazetesi Yazarı Ali Ekber Ertürk’e tepki gösterdi. Çağırı sosyal medya hesabında yapmış olduğu açıklama ise şöyle;

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL