Güncel

Özel Güvenlikler, EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanını Ziyaret Etti

’26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası’ kapsamında Güvenlik-İş Sendikası Yönetimi ve beraberinde ki özel güvenlik görevlileri, EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Suat ÇELİK’i makamında ziyaret ettiler.   Sendikanın resmi..

Özel Güvenlikler, EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanını Ziyaret Etti

’26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası’ kapsamında Güvenlik-İş Sendikası Yönetimi ve beraberinde ki özel güvenlik görevlileri, EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Suat ÇELİK’i makamında ziyaret ettiler.

 

Sendikanın resmi web sitesinden yayımlanan haber şu şekilde;

Güvenlik-İş Sendikamız ’26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası’ dolayısı ile Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Suat Çelik heyetimizi kabul etti.

Gerçekleşen ziyarete Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK ve Galip Bektaş GÜVENÇ ile TCDD’de özel güvenlik görevlisi olarak görev yapan Sinem Yüksel, Devlet Hava Meydanlarında (DHMİ) özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Emine Özbek, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) görev yapan Hüsnü Melih Temel ve PTT Genel Müdürlüğü PTT PAL AŞ’de görev yapan Selami ORAL katıldı.

Özel Güvenlik Teşkilatının 18. yıl dönümünün kutlandığını belirten Suat Çelik, ”Kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette görev yapan ve ortaya koydukları emeklerine her daim müteşekkir olduğumuz tüm Özel Güvenlik Görevlisi arkadaşlarımızın “26-30 Haziran Özel Güvenlik Görevlileri Haftasını” kutlarız dedi. ÇELİK ayrıca ”Özel Güvenlik Görevlileri bizim meslektaşlarımız arkadaşlarımız biz özel güvenlik görevlileriyle et ile tırnak gibiyiz. Kamu güvenliğine katkı sağlayan özel güvenlik görevlileriyle ‘Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyonu (KAAN) Projesi’ ile de çok başarılı işlere birlikte imza attık” dedi.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’da yaptığı açıklamada, ‘Kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette görev yapan ve ortaya koydukları emeklerine her daim müteşekkir’ olduklarını söyleyen Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Sayın Çelik’e teşekkürlerini ileterek özel güvenlik görevlilerine yönelik her türlü çalışmalara olumlu yaklaşımlarını ve toplumda ki farkındalığın oluşmasında ki çalışmalara her zaman vermiş oldukları destekten ötürü tüm meslektaşlarımız adına ayrıca teşekkür ederim dedi. ÇAĞIRICI ayrıca ”İçişleri Bakanlığı Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığımız tarafından “Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyonu (KAAN) Projesi” kapsamında 81 ilde özel güvenlik görevlilerine eğitimler sayesinde bütünleşme sağlandığını ve bir çok başarıya genel kolluk kuvvetleriyle birlikte imza atıldığını da belirtti.

Özel Güvenlik Her Yerde..

#özelgüvenlikhaftası

#özelgüvenliklegüvendeyiz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL