Özel Güvenlik Eğitim

Şanlıurfa’da okullarda görev yapan özel güvenlik görevlilerine eğitim verildi

Şanlıurfa’da okullarda görev yapan özel güvenlik görevlilerine eğitim verildi. Özel Güvenlik Şube Müdürlüğünce verilen eğitimde madde kullanımının belirtileri de anlatıldı. Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğünce okullarda görevli..

Şanlıurfa’da okullarda görev yapan özel güvenlik görevlilerine eğitim verildi

Şanlıurfa’da okullarda görev yapan özel güvenlik görevlilerine eğitim verildi. Özel Güvenlik Şube Müdürlüğünce verilen eğitimde madde kullanımının belirtileri de anlatıldı.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğünce okullarda görevli özel güvenlik görevlilerine yönelik seminer düzenlendi.

İl Milli Eğitim Konferans Salonunda düzenlenen seminerde katılımcılara madde kullanımının belirtileri de anlatıldı.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Özel Güvenlik Şube Müdürlüğümüzce; Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın güvenli bir ortamda eğitim-öğretim görmeleri, madde bağımlılığı ve diğer zararlı alışkanlıklardan korunmaları için okullarda görev yapan özel güvenlik görevlilerine; okullara yönelik olası olaylara karşı hazırlıklı olmaları, görevlerini daha dikkatli ve duyarlı yapmalarının sağlanması amacıyla eğitim verilmiştir” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL