Güncel

SECURİTAS’tan Özel Güvenlik Günü Kutlama Mesajı

Özel güvenlik şirketi Securitas, tüm özel  güvenlik çalışanlarının 26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftasını kutluyor. Özel güvenlik hizmetlerinin yasal çerçevesini belirleyen ve 26 Haziran 2004 yılında yürürlüğe giren Özel..

SECURİTAS’tan Özel Güvenlik Günü Kutlama Mesajı

Özel güvenlik şirketi Securitas, tüm özel  güvenlik çalışanlarının 26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftasını kutluyor.

Özel güvenlik hizmetlerinin yasal çerçevesini belirleyen ve 26 Haziran 2004 yılında yürürlüğe giren Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun, bu yıl 17. yılını doldurdu. Bu kanunun kabul edildiği 26 Haziran Özel Güvenlik Günü olarak ilan edildi.

Securitas Başkanı Murat Kösereisoğlu,  “Milletimizin huzuru ve güvenliği için kolluk kuvvetlerinin en büyük destekçisi olan özel güvenlik çalışanlarımızın başarısı hepimizi gururlandırmaktadır. Güvenle adım attığımız her ana katkı sağlayan meslekdaşlarıma cesaret ve fedakarlıkla verdikleri tüm emekler için teşekkür ederim. Özel güvenlik görevlilerinin ve sektörümüzün 26 Haziran özel güvenlik günü kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL