Güncel

SİHAGÜVDER, ”1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’nü” Tescilletti

2016 yılından itibaren kutlanan’1 Mart Havalimanları Güvenlik Memurları Günü’ SİHAGÜVDER’in markalaşma adımıyla ’1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’ olarak tescillendi. SİHAGÜVDER Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği ile Güvenlik-İş Sendikasının birlikte yapmış olduğu..

SİHAGÜVDER, ”1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’nü” Tescilletti

2016 yılından itibaren kutlanan’1 Mart Havalimanları Güvenlik Memurları Günü’ SİHAGÜVDER’in markalaşma adımıyla ’1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’ olarak tescillendi.

SİHAGÜVDER Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği ile Güvenlik-İş Sendikasının birlikte yapmış olduğu çalışmalar neticesinde 2016 yılından itibaren kutlanan ”1 Mart Havalimanları Güvenlik Memurları Günü‘’ alınan karar gereği ‘’1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’’ olarak kutlanması yönünde karar alınmıştı.

SİHAGÜVDER’in sosyal medyada yaptığı  yaptığı açıklamada; ”Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği 1 Mart Havacılık Güvenliği Günü ” markamız Türk Patent Enstitüsü TPE tarafından dernek amblemiz ile birlikte onaylanarak markalaşmış ve derneğimiz patent sahibi olmuştur. Planladığımız proje, çalışmamızda üyelerimizin ve paydaşlarımızın desteği ile başarılı olabilirsek günümüzü tüm Havacılık Güvenlik Çalışanları ile birlikte kutlayarak gelecek nesillere ve sektöre miras bırakmak hedefimizdir. Bilgilerinize sunar, hayırlı olmasını temenni ederiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL