Güncel

SİHAGÜVDER Tarafından Iğdır’da ‘Özel Çocuklara’ Uçak Gezisi Düzenlendi

Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği (SİHAGÜVDER), tarafından Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı’nda ”Yarının umudu çocuklarımızdır’ organizasyon kapsamında ”Özel Çocuklara” uçak gezisi düzenlendi.   Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanına giden Özel Çocukları,..

SİHAGÜVDER Tarafından Iğdır’da ‘Özel Çocuklara’ Uçak Gezisi Düzenlendi

Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği (SİHAGÜVDER), tarafından Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı’nda ”Yarının umudu çocuklarımızdır’ organizasyon kapsamında ”Özel Çocuklara” uçak gezisi düzenlendi.

 

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanına giden Özel Çocukları, Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cem UYSALLI, Dernek Başkan Yardımcısı, Havalimanları Ulusal Güvenlik Denetçisi Tuncay BALCI, Dernek Bilim Kurulu Başkanı Dr. Burhan ÇAPAN, Kars ve Iğdır Havalimanı dernek üyeleri karşıladı.

Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cem UYSALLI, Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanında düzenlenen bu organizasyonla, Özel çocuklarımızla iyi bir sinerji oluşturduğuna dikkat çektiğini ve SİHAGÜVDER olarak Özel Çocuklarımızın her zaman yanlarında olmaya özen gösterdiklerini söyledi.

Özel Çocuklarla uçak içi gezinti, iniş yapan uçağın karşılanması, ARFF istasyonu ziyaret, yemek organizasyonu ve Dernek üyelerince gönderilen hediye oyuncaklar ve Havalimanı Müdürü Fikret BAĞCA’nın ikramları Özel Çocuklara hediyeleri takdim edildi.

 

SİHAGÜVDER; Sivil Havacılığının gelişimine ve özendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla sivil havacılık güvenliği bilincini ve hizmet kalitesini artırmak için konu ile ilgili eğitim araştırma tanıtım faaliyetlerini yapmak kişiler ve kurumlar arası birlik beraberlik dayanışma ruhunun oluşmasını sağlamak, üyelerinin mesleki sosyal kültürel alanlarda gelişimine destek vermek , üyelerin hak ve menfaatlerini savunmak üyeler ile bakmakla yükümlü oldukları aile bireylerine maddi ve manevi destek sağlamak amacıyla 03.08.2012 tarihinde kurulmuştur…

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL