Güncel

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Asgari ücret zammıyla ilgili bundan öncekilerden çok daha farklı bir hazırlık içerisindeyiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Milyonların heyecanla beklediği asgari ücret zammıyla ilgili de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Asgari ücret ile ilgili çalışmaları başta Çalışma ve Sosyal..

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Asgari ücret zammıyla ilgili bundan öncekilerden çok daha farklı bir hazırlık içerisindeyiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Milyonların heyecanla beklediği asgari ücret zammıyla ilgili de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Asgari ücret ile ilgili çalışmaları başta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin hocamız olmak üzere arkadaşlarımız yapıyorlar. Bundan öncekilerden çok daha farklı bir hazırlık içerisindeyiz. Ama biz, havada uçuşan değil de yere sağlam basan adımları atacağız ki zihinlere iyi yerleşsin” dedi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan temasları sonrasında uçakta medya temsilcilerinin sorularını yanıtladı. Erdoğan ekonomiden uluslararası ilişkilere, iç politikaya kadar birçok konuda değerlendirmelerde bulundu.

 

“YERE SAĞLAM BASAN ADIMLAR ATACAĞIZ”

Temmuz ayında yapılan ara zamla birlikte 5.500 TL’yi bulan asgari ücretle ilgili de soruların yöneltildiği Cumhurbaşkanı, “Şu anda bu konuyla ilgili çalışmaları başta Vedat hocamız olmak üzere arkadaşlarımız yapıyorlar. İnşallah bundan öncekilerden çok daha farklı bir hazırlığın içinde olduğunu biliyorum. Ama biz, havada uçuşan değil de yere sağlam basan adımları atacağız ki zihinlere iyi yerleşsin” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL