Güncel

Son dakika: TYP kura sonuçları 2021 açıklandı mı? MEB okullara güvenlik alımı başladı mı?

Son dakika haber… Toplum yararına Program (TYP) kapsamında kura sonuçları açıklandı mı? 2021-2022 eğitim-öğretim döneminin başlaması ile birlikte okullara alınacak özel güvenlik görevlisi iş ilanları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. İŞKUR..

Son dakika: TYP kura sonuçları 2021 açıklandı mı? MEB okullara güvenlik alımı başladı mı?

Son dakika haber… Toplum yararına Program (TYP) kapsamında kura sonuçları açıklandı mı?

2021-2022 eğitim-öğretim döneminin başlaması ile birlikte okullara alınacak özel güvenlik görevlisi iş ilanları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. İŞKUR TYP kapsamında başvuru yapan vatandaşlar, kura sonuçlarının açıklanacağı tarihi iple çekiyor. MEB okullara özel güvenlik alımı başladı mı? İşte son dakika gelişmesi.

Milyonlarca öğrenci yeni eğitim öğretim dönemine başladı. Yüz yüze eğitimlerin başlaması ile birlikte en çok merak edilenlerden biri de TYP kapsamında iş ilanları oldu. Her yıl TYP ile okullara yapılan hizmetli, temizlik ve güvenlik görevlisi alımları için belirli tarihlerde başvurular alınıyor. Adaylar İŞKUR’un resmi internet adresi üzerinden TYP başvurularını yapabiliyor. Peki, TYP kura sonuçları 2021 açıklandı mı? MEB okullara güvenlik, temizlik görevlisi, hizmetli alımı başladı mı? İşte merak edilenler….

 

 

OKULLARA ÖZEL GÜVENLİK ALIMI BAŞLADI MI?

Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında okullara özel güvenlik görevlisi alımları başladı.

 

TYP KURA SONUÇLARI 2021 AÇIKLANDI MI?

Ne yazık ki kura sonuçları henüz açıklanmadı. Başvuru süreci hangi tarihte sona ereceği ve kura sonuçlarının ne zaman açıklanacağı konusunda resmi bir açıklama gelmedi. Konu hakkında detaylar belli olduğunda haber sitemiz ozelguvenliktv.com’da yer alacak.

.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL