Güncel

Tornavida ile özel güvenliğe saldırdı, hastanelik oldu

Kuzuluk Kaplıcalarında daha önce devre mülk bölümündeki dairelere girmeye çalıştığı için içeri alınmayan bir şahıs elinde bulunan tornavida ile özel güvenlik görevlilerine saldırdı. Özel güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen..

Tornavida ile özel güvenliğe saldırdı, hastanelik oldu

Kuzuluk Kaplıcalarında daha önce devre mülk bölümündeki dairelere girmeye çalıştığı için içeri alınmayan bir şahıs elinde bulunan tornavida ile özel güvenlik görevlilerine saldırdı. Özel güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen saldırgan hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgilere göre, Akyazı’ya Kuzuluk Orta Mahallede bulunan Kaplıcalardaki devre mülklere son üç gündür girmeye çalıştığı iddia edilen İ.A. isimli şahıs akşam saatlerinde tekrar kaplıca devre mülklerin bulunduğu bölüme girmek isteyince giriş kapısındaki özel güvenlik görevlileri tarafından engellendi.

Engellenmesine sinirlenen İ.A. elindeki tornavida ile güvenlik elemanlarına saldırdı, Özel güvenlik görevlileri uzun uğraşlar sonrası saldırganı etkisiz hale getirdiler. İddialara göre uyuşturucu bağımlısı olduğu belirtilen çıkan arbedede saldırgan vücudunun çeşitli bölgelerinden aldığı darbelerle yaralandı.

Çıkan olay nedeniyle olay yerine gelen Jandarma ekipleri etkisiz hale getirilen saldırgan İ.A. için ambulans çağırdılar olay yerine gelen 112 Ambulans Sağlık ekipleri tarafından yaralı saldırgan Akyazı Devlet Hastanesine kaldırılırken Jandarma olayla ilgili inceleme başlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL