Güncel

Tramvay’da kadın yolcu ve kadın özel güvenlik görevlisi arasında tartışma

Samsun’un Atakum ilçesinde Türkiş Tramvay İstasyonu’nda kadın yolcu ve kadın güvenlik görevlisi arasında tartışma yaşandı. Olay, Atakum ilçesinde Türkiş Tramvay İstasyonu’nda saat 13.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, bir kadın..

Tramvay’da kadın yolcu ve kadın özel güvenlik görevlisi arasında tartışma

Samsun’un Atakum ilçesinde Türkiş Tramvay İstasyonu’nda kadın yolcu ve kadın güvenlik görevlisi arasında tartışma yaşandı.

Olay, Atakum ilçesinde Türkiş Tramvay İstasyonu’nda saat 13.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, bir kadın yolcu 8 yaşındaki çocuğuyla birlikte tramvaya binmek istedi. Kendisine kart basan kadın yolcu, 8 yaşındaki çocuğuna kart basmadan turnikeden geçtiği gerekçesiyle kadın güvenlik görevlisi duruma müdahil olarak, çocuğa da kart basılması gerektiğini söyledi.

 

GERGİNLİK YATIŞTIRILDI

Yaşanan sözlü tartışmanın ardından kadın yolcu, çocuğunun çekilerek istasyondan çıkartılmak istendiğini iddia etti. Yolcu ile güvenlik görevlisi arasında itiş kakış ve sözlü tartışma yaşandı. Vatandaş tarafından o anlar cep telefonu kamerasıyla kayıt altına alındı. Çevredeki vatandaşların araya girmesiyle gerginlik daha büyümeden yatıştırıldı ve kadın yolcu çocuğuyla birlikte tramvaya bindi.

 

 

ŞİKAYETÇİ OLACAĞINI BELİRTTİ

Tramvayda da bağırmaya devam eden kadın yolcuya bazı yolcular tepki gösterdi. Birkaç istasyon seyahat eden yolcu, Atakum Belediyesi Tramvay İstasyonu’nda inerken, güvenlik görevlisinden şikayetçi olacağını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL